ČIŠTĚNÍ ČALOUNĚNÍ - ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ ČELÁKOVICE | PRAHA - ČELÁKOVICE

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ČIŠTĚNÍ ČALOUNĚNÍ

ČIŠTĚNÍ ČALOUNĚNÍ

Většina lidí se snaží vyčistit čalounění "podomácku". Bohužel většinou dochází pouze k rozetření nečistoty do větší plochy a u mokrého čištění se nečistota spíš vsákne hlouběji, ale nikdy nezmizí. Pokud se svého čalouněného nábytku nechcete zbavit a kupovat rovnou nový, můžete využít našich služeb čištění čalounění pomocí originálních čistících prostředků a strojů na čištění čalounění společnosti KÄRCHER. Pomocí tohoto profesionálního vybavení jsme schopni vyčistit většinu čalouněného nábytku.

CO DOKÁŽEME VYČISTIT?

Samozřejmě mechanické nečistoty, některé biologické skvrny (od potravin, trávy,...) a některé chemické skvrny. Před vlastním čištěním všechny skvrny ukažte našemu pracovníkovi a on posoudí, co je pomocí námi používaných originálních čistících přípravků možno z látkových potahů a čalounění odstranit a do jaké míry. Vše je závislé na typu nečistoty, typu potahu.
Extrakčně, tedy "mokrou cestou" nelze čistit kožené a koženkové materiály a některé přírodní materiály.


JAK ČISTÍME?

Čalounění čistíme vždy nejdříve suchou cestou, kvalitním odsátím pevných nečistot pomocí výkonného kartáčového vysavače Kärcher s přídavnou hubicí na čalounění. Následně pomocí stroje na čištění koberců a čalounění mokrou extrakční cestou propereme textilní potahy, nebo čalounění a tím jej zbavíme všech biologických nečistot a povch se barevně oživí. Současně je povrch potahů a čalounění impregnován, což mu pomáhá déle odolává znečištění a prachu.

ČÍM ČISTÍME?

Vždy používáme originální čistící prostředky společnosti KÄRCHER, na látkové potahy a čalounění.


JAK DLOUHO ČISTÍME?

Záleží na ploše a typu povrchu a míře znečištění. 4 židle s čalouněnýni sedáky máme za 30 minut. Větší sedačka může trvat, včetně sušení i 2 hodiny.
Naši pracovníci se snaží aby jejich práce byla vysoce kvalitní a byl vždy dodržen daný technologický postup. Prosíme tedy, nesnažte se je přemlouvat k urychlení jednotlivých procesů, jelikož by to bylo pouze ve Váš neprospěch.

KDY ČISTÍME?

S ohledem na velký zájem klientů, především v teplém období (kdy čalounění dobře schve) a nárazové akce před svátky doporučuji si čištění dohodnout ideálně 14 dní předem. Pokud vaše čalounění někdo znečistil právě teď a Vás to trápí, můžeme se samozřejmě dle možností dohodnout třeba hned na zítra.
Využijte našeho objednávkového on-line formuláře, a nebo nás kontaktujte telefonicky, či e-mailem.

KDE ČISTÍME?


Nejvíce klientů máme z Čelákovic a okolí Čelákovic a Prahy. Při velkém objemu zakázky je možno se dohodnout i na jiné lokalitě. Pokud máte zájem o naše služby, kontaktujte nás a my se Vám pokusíme vyhovět.

čištění koberců - čištění čalounění
Foto: Kärcher
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky