ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ - STROJE KÄRCHER - ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ ČELÁKOVICE | PRAHA - ČELÁKOVICE

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ - STROJE KÄRCHER

K čištění koberců, čalounění a látkových povrchů používáme pouze originální čistící stroje a čistící prostředky společnosti KÄRCHER.

CV 38/2
čištění koberců - Kartáčový kobercový vysavač CV 38/2
Foto: Kärcher
Kartáčový kobercový vysavač

Kobercový vysavač CV 38/2 spojuje vynikající čisticí vlastnosti a vysoký komfort s atraktivní cenou. Stroje jsou velmi vhodné pro zákazníky s vysokými nároky na čištění a plošný výkon.
Vysavač má kartáčovou hlavu se samostatným motorem, který umožňuje dosáhnou při úklidu maximální účinnost s ohledem na její přizpůsobeni se čištěnému povrchu.

Výhody kartáčového kobercového vysavače CV 38/2 jsou jasně zřetelné: Extra velká pracovní šířka (38 cm), optická pomoc pro nastavení kartáče, příslušenství integrované na stroji umožňuje používání v mnoha oblastech, patentovaný systém vyjímání umožňuje bezprašnou výměnu filtračních sáčků, ergonomická, výškově nastavitelná rukojeť. Vliesové filtrační sáčky extrémně odolné proti protržení. Nízká příruční hmotnost se postará o práci bez únavy.

Signalizační kontrolka
Signalizační kontrolka indikuje, kdy by mělo být pozměněno nastavení válcového kartáče, aby se dosahovalo ideálního výsledku čištění.

Extrémní zatížitelnost
Žlutý kabel Highflex, který drží krok s každou rotací, s každým úsekem, je mimořádně pružný a odolný proti roztržení i překroucení.

PUZZI 100
čištění koberců - Extraktor PUZZI 100
Foto: Kärcher
Extraktor

Extraktor na koberce pro střední plochy pro živnostenské i privátní použití. Vhodný k čištění středně velkých ploch s vydatností až 25 m2/hod.

Nádrž na čistou vodu s filtrační vložkou umožňuje velké pracovní intervaly a chrání čerpadlo před znečištěním. Kompaktní a robustní kryt z plastu - nárazuvzdorný, odolný proti prasknutí, snadné přenášení. Dvě velká kola pro bezproblémovou přepravu a dvě malá řídící kolečka pro velkou pohyblivost stroje. Tlačítka pro nástřik a odsávání se nachází na horním díle stroje - bezproblémová obsluha. Snadno snímatelný, průhledný sací kryt pro optickou kontrolu. Vyjímatelný modul čerpadlo/turbína uložený v gumovém obložení. Nádrž na špinavou vodu s objemem 9 l snadno vyjímatelná. Zbytková vlhkost 3,5 %.

Výškově nastavitelná rukojeť
Pro šetrný pracovní postoj. Pro ergonomické čištění velkých ploch bez vynaložení velké síly.

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky