ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ A ČALOUNĚNÍ - SUCHÉ ČIŠTĚNÍ - ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ ČELÁKOVICE | PRAHA - ČELÁKOVICE

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ A ČALOUNĚNÍ - SUCHÉ ČIŠTĚNÍ

SUCHÉ ČIŠTĚNÍ...

Jako základ kvalitního čištění koberce je suché čištění, tedy zbavení koberce pevných nečistot (písku, prachu, zbytků potravin, chlupů domácích mazlíčků,...). Prostě nejdříve koberec důkladně vysajeme.
V mnoha případech kvalitní vysátí koberce je mnohem přínosnější, než opakované mokré čištění. Pokud máte doma psa, nebo kočku, stačí si nás objednat a my vám koberec pomocí vysávače s rotačním kartáčem dokonale vyčešeme a tím zbavíme všech chlupů a pevných částí nanošených z venčí.

JAK ČISTÍME?

S ohledem na typ koberce je ideání použití speciálního nástavce, tzv. "rotačního kartáče", který shodně jako to dělaly naše babičky, koberce vyklepe. Kartáč svou rotací uvolní pevné večistoty od kořene kobercového vlasu a následně je posune směrem k sací hubici vysavače. Pro vyšší účinnost využíváme profesionální kobercový kartáčový vysavač KÄRCHER, který díky samostatně poháněnému kartáči dokáže vlas koberce kvalitněn zbavit všech pevných nečistot. Tím dochází k hloubkovému suchému čištění, které je ideální především u koberců s vysokým vlasem. Tato fáze je velice důležitá pro případné další  lt mokré čištění.

čištění koberců - suché čištění
Foto: Kärcher
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky